• Domáce
 • Galéria
 • Umiestnenie
 • Kontakt
 •                                                                                                                                                                                                
 • Check-In: after 14:00 / Check-Out: before 10:00
 • Apartmani Raspovic Vitajte!
  Rodina Raspović vás víta na našich webových stránkach. Môžeme hrdo povedať, že prenajímame apartmány už viac ako 20 rokov a neustále do nich investujeme, aby boli naši hostia spokojní a mohli stráviť svoju dovolenku tým najlepším spôsobom. Vítame vás opäť !!!
  Vladimir a Lidija Raspović
 • Dlhá tradícia
  prenájmu apartmánov a práca v oblasti turizmu a cestovného ruchu sú pre vás tou najlepšou zárukou. Odporúčania od našich predchádzajúcich hostí
  a ich opakované návštevy z roka na rok, sú dôkazom,
  že sa na nás môžete s dôverou obrátiť.
 • Apartmány Raspović
  sa nachádzajú v pokojnej časti Sukošanu len 5m
  od mora. Ak hľadáte pokojné miesto na oddych,
  s čistou vodou v blízkosti pláže, potom Apartmány Raspović sú pravým miestom pre vás.
  Užite si zaslúženú dovolenku !!!

Naše umiestnenie

K tomu, aby ste si uľahčili k nám Váš príjazd, môžete tu vidieť mapu, ktorá ukazuje našu polohu.
Mapu si môžete vytlačiť a zobrať si ju na cestu, a ak by ste potrebovali pomoc pri príjazde, vždy nám môžete zavolať, aby sme Vám mohli vysvetliť cestu.


Niečo o Sukošane

Sukošan je mestečko a poskytuje prístav v širokej zátoke (Zlatý prístav), 11 km juhovýchodne od Zadaru. Je lokalizovaný na Jadranskej magistrále, v strede chorvátskeho pobrežia Jadranského mora.

Priestranné a pokojné dlhé pobrežie, mnohé dôverné zátoky a čisté priezračné more, lemované malými ostrovčekmi, ktoré sa tiahnu až do národného parku Kornati.

Sukošan má veľký prístav Dalmácia (s 1200 lôžkamii a viac ako s 500 lôžkami na pevnine, a o celkovej rozlohe 70 ha na chorvátskom pobreží), prírodné komplexné Tustica, piesočnaté pláže a pohodlné kempovanie, pozoruhodné stavby, olivové háje a vinice, pohostinných ľudí a tradície.

Geografická poloha obce je vynikajúca. Na kraji obce sa nachádza letisko Zadar-Zemunik a najvätší prístav na Jadrane - Dalmácia. Obec má priame spojenie s diaľnicou A1 cez rýchlostnú dvojprúdovú diaľnicu D424 a stredom obce Sukošan vedie štátna cesta D8 ("Jadranská magistrála").